matkad hinnakiri soovitus soomaa pildid ja jutud tellimine/kontakt
matkad
Kanuumatkad
Muud kanuumatkad
Väike vihje
Matkajuhiga kanuumatkad
Omapäi matk
Milline jõgi valida?
Mis neil vahet?
Rabamatkad
Ellujäämiskursus algajaile
Majutus ja telkimine
asukoht ja kaart
hinnakiri
 
saada sõbrale
avalehele
Omapäi kanuumatk - kanuude laenutus

Omapäi kanuumatk tähendab seda, et te korraldate matka ise ja meilt laenutate ainult kanuud. Koos kanuudega saate ka mõlad ja päästevestid. Omapäi matkal puudub matkajuht ja kaldateenistus ning nendega seotud teenused - mis need on, vaata siit.
Väga tõsise häda korral jooksevad muidugi kõik käeulatuses olijad appi :) Omapäi matk sobib kogenumatele kanuumatkajaile.

Laenutamiseks on pakkuda 3-kohalised kanuud.  

Meie kanuud on kogu hooaja pidevas liikumises. Meil ei ole paadilaenutuse moodi kanuulaenutuspunkti.

Kui teie matk algab mõnest meie korraldatavate matkade alguspunktist, kus kanuud on matkavalmis, siis saate kanuud sealt. Kirjeldame teile jõge ja anname kaasa legendi, mille abil saate matka edenemist jälgida.
Kui teie matk lõpeb mõnes meie poolt tavapäraselt matka lõpetamiseks kasutatavas kohas, siis tagastate kanuud meile matka lõpus.

Kanuude laenutuse hind EI sisalda kanuude ja matkajate transporti teie poolt suvaliselt valitud matka alguspunkti või teie poolt suvaliselt valitud matka lõpp-punktist tagasi.

Matka toimumisel teie poolt valitud jõelõigul, kus matka algus või lõpp ei kattu meie poolt kasutatavate matkade algus- ja lõpppunktidega, tuleb teil kanuude transport kanuude saamise kohast matka algusse või matka lõpust tagasi kanuude saamise kohta kas
- korraldada ise või
- tellida meilt eraldi

Autodega tulijatele soovitame valida omapäi matkaks mõni meie poolt pakutav marsruut - siis on võimalik teie transpordivahendid turvaliselt matka algusesse ja lõppu ära panna (tavaliselt viiakse 1-2 autot matka lõppu ja ülejäänutega sõidab kogu grupp matka algusse), ning pärast matka saate  viia autojuhid matka algusse jäänud autode järele.

Küsimustele vastame telefonidel -  52 51113 või siit.